Dietetyka

Porady dietetyczne w gabinecie Harmonia

Urozmaicona i zbilansowana dieta to podstawa zdrowia, urody i dobrego samopoczucia. Tymczasem zbyt często sięgamy po produkty wysokoprzetworzone, jemy zbyt słono i tłusto. Skutkiem tego jest, coraz powszechniejsza, nadwaga i otyłość oraz choroby cywilizacyjne: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca.

Każdy, kto chciałby zmienić swój sposób odżywiania aby schudnąć, poprawić swój stan zdrowia lub po prostu lepiej się poczuć, znajdzie w gabinecie Harmonia Zdrowia i Urody życzliwą pomoc i wsparcie.

Zapraszam na konsultację dietetyczną, podczas której zbierane są informacje na temat Państwa stanu zdrowia, trybu życia, poziomu aktywności fizycznej. Omówione zostają Państwa dotychczasowe nawyki żywieniowe: ilość oraz pory spożywania posiłków, wielkość porcji, ulubione potrawy, sposób ich przyrządzania itp.
Oczywiście niezbędne jest również zebranie danych antropometrycznych, takich jak wiek, wzrost, masa ciała, zawartość wody, wielkość masy tłuszczowej i mięśniowej.
Proszę również, aby Państwo przygotowując się do spotkania, przez 3 dni (najlepiej 2 dni powszednie i 1 wolny) prowadzili dzienniczek posiłków, zapisując co i o której godzinie zostaje spożywane.

Po spotkaniu podejmujecie Państwo decyzję dotyczącą zakupu indywidualnego, 14-dniowego, planu żywieniowego.