Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia Magdalena Szymaniec

Witam serdecznie,

Nazywam się Magdalena Szymaniec.

Jestem magistrem Pedagogiki Zdrowia, kosmetologiem, absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. Ukończyłam również Podyplomowe Studium "Dietetyka i Planowanie Żywienia" na poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym.

Ustawicznie rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, targach, kongresach oraz sympozjach. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu coraz bogatszą ofertę atrakcyjnych i skutecznych zabiegów. Potwierdzenie moich kwalifikacji znajdą Państwo w zakładce “Dyplomy i certyfikaty”.

Kosmetologia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Podobnie jak masaż, zdrowy styl życia oraz naturalne metody wspomagania zdrowia i urody.

I właśnie z tej pasji narodziła się HARMONIA.

HARMONIA proponuje Państwu szeroki wybór masaży, profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, pielęgnację twarzy i ciała oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Pracuję na wysokiej jakości preparatach i kosmetykach min. firm DERMOMEDICA, Cell Fusion C, ESDOR, Arosha oraz Norden Cosmetics.
W ofercie znajdą Państwo również ekskluzywną depilację woskiem LYCON (w tym również depilację męską) oraz naturalną depilację pastą cukrową ELLA.

Istnieje możliwość zakupu zaproszeń upominkowych na oferowane zabiegi.

Jeżeli zatem szukacie Państwo miejsca, gdzie w przyjaznej atmosferze ktoś profesjonalnie zadba o Wasz wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie, miejsca w którym poczujecie się dobrze i bezpiecznie to Gabinet Zdrowia i Urody Harmonia jest właśnie dla Was.

Zapraszam,
Magdalena Szymaniec

Gabinet Harmonia